culturagalega.org

Qué é o Álbum?

Indice alfabético


Ambitos de ocupación

> inicio > > extras

 

Yik-Hoi Au-Yeung, no artigo “A necessary and sufficient condition for simultaneous diagonalization of two hermitian matrices and its application”


Glasgow Mathematical Journal, n.º 11 (1970), p. 81-83, toma como referencia o teorema proposto por María J. Wonenburger en 1969 no artigo “Simultaneous diagonalization of symmetric bilinear forms”.
Fonte: http://journals.cambridge.org/action/

baixa o documentoDescárgao aquí...